Lara |
Győr |
|
Telefon: +36/70-417-50-13 |
|
33 éves, 168 cm, 55 kg, 75 mell
Elérhetőségem:
|
|
Nálam csak masszázsra van lehetőséged az aktus nálam kizárt!!Legyél igényes és ápolt!Érdeklődni Viber illetve Whatsappon tudsz!Nyilván hogy nincs kint az arcom nem is fogok arcos képet küldeni ne kérj És ne követelj tards tiszteletben amit ki írtam köszönöm szépen! Roma származású embereket nem fogadok ezt legyenek kedvesek el fogadni! Szeretettel várom vendégeimet masszázsra, ahol a cél a teljes ellazulás és feltöltődés. Célom, hogy vendégeim számára nyugodt, kellemes környezetben segítsek a testi és lelki feltöltődésben. A masszázs nemcsak a fáradt izmok ellazításában segít, hanem hozzájárul a stressz csökkentéséhez és a jobb közérzethez is.
Időtartamok:
o 30 perc
o 60 perc
o 90 perc
A kezelés segít oldani az izomfeszültséget, javítja a közérzetet és támogatja a regenerációt.
Időpont egyeztetés üzenetben! |
|
Ilyen vagyok:Vékony alkat, Hosszú, Szőkésbarna haj, Kék szem, , Heteró, Masszázs, , Könnyű parkolás, Füstmentes lakás, |
|
Amit szeretek:
-
Natúr francia
-
Natúr francia végén szájba
-
Natúr francia végén testre
-
Natúr francia végén arcra
-
Mélytorok
-
Kényszerfrancia
-
Kölcsönös francia
-
Lenyelés
-
Aktus (óvszerrel)
-
Ujjazás
-
Popó (mérettől függően)
-
Vibrátoros játék
-
Csók (szimpátia alapján)
-
Együttfürdés
-
Kézi levezetés
-
Közös maszturbáció
-
Prosztata masszázs
-
Harisnyában fogad
-
Láberotika
-
Közös pornófilm nézés
-
Tánc (sztriptíz)
-
Kamerázás helyszínen
-
Fotózás
-
Szüzesség elvétel
-
Leszbi show
-
Popóizgatás férfiaknak nyelvvel
-
Popóizgatás férfiaknak kézzel / eszközzel
-
Ökölszex / Fauszt (punciba)
-
Spriccelés (Squirt)
-
Puncitágítás
-
Ökölszex / Fauszt (férfi részére)
-
Szerepjátékok
-
Masszázs (klasszikus)
-
Anti stressz masszázs
-
Csúszka masszázs
-
Sport masszázs
-
Thai masszázs
-
Erotikus masszázs
-
Lingam masszázs
-
Tantra masszázs
-
Domina, Szado-mazo játék
-
BDSM (uralkodó), Domina
-
BDSM (alárendelt), Rabnő
-
Bizarr
-
Fétis
-
Kikötözés - bondage
-
Fenekelés, büntetés
-
Taposás, tortúra, CBT
-
Pisiszex
-
Kakiszex
-
Orvosi (medical) játék
-
Strap-on, felcsatolt vibrátor
-
Nővé nevelés
-
Több szereplős játék
-
Webcam szex
|
|
Hivatkozz a szexpartnerindex.hu-ra és a rosszlanyok.hu-ra és a lány szeretni fog!
|
|
|
|
Szexpartnerindex.hu szexpartner kereső
Most a Szexpartnerindex.hu főoldalán jársz, ahol biztos, hogy csak saját képpel szerepelnek a budapesti szexpartnerek és vidéki lányok. Zömében budapesti fotógaranciás szexpartner lista van az oldalon, de az ínyenceknek, kalandoroknak, vándoroknak ajánljuk a vidéki fotógaranciás szexpartner listát is, hogy körülnézzenek.
Szexpartnerindex.hu lányok
Itt a legszebb szexpartner csajokat találod meg. Nagyon könnyen tudsz szűrni is a megfelelő listákra. Például, ha a fiatal szexpartner csajokat keresed Budapesten, akkor a fiatal lányok listát kell kiválasztanod, akik fotógaranciás valódi képpel hirdetnek. Értelemszerűen, ha a popókedvelő budapesti csajokat keresed, akkor a popókedvelő menügombra kattints. Annyiféle választási lehetőség van, hogy biztosan könnyedén meg fogod találni a neked való legjobb szexpartnert. Ebben biztosak vagyunk.
Szexpartner címkefelhő
Ami még sokat fog segíteni neked a fotógaranciás szexpartner keresésben, az az oldal alján található szexpartner címkefelhő. Milyen szexpartner címkéket fogsz itt megtalálni? Kétféle kategóriában helyezkednek el a budapest csajok címkék a fotogarancia oldalon. A felső szexpartner címkefelhő városok neveit tartalmazza. Minél nagyobb és minél világosabb egy város neve, az azt jelenti, hogy annál több valódi szexpartnert fogsz találni ott. Amint látható, Budapest a legnagyobb címke, a budapesti csajok vannak legtöbben az oldalon. Ha te is budapesti vagy, érdemes a keresést itt kezdeni. Ahol még szintén elég sok szexpartner megfordul, az Győr, Pécs, Szeged, Kecskemét, Debrecen. Láthatod, hogy nem csak budapesti csajok, hanem az ország egész területén vannak szexpartnerek, akik szintén szexpartnert keresnek. A másik szexpartner címkefelhőben azokat a vezérszavakat találod meg, melyeket a szexpartner keresők szeretnek. Ebben a szexpartner címkefelhőben más sokkal több a világos szöveg. Ez azt jelenti, hogy budapesti csajok és vidéki szexpartnerek egyaránt szeretik például a kézi levezetést, a masszázst, a natúr franciát, a vibrátoros játékot vagy a közös maszturbációt. És mindannyian valódi fotógaranciás képekkel hirdetnek. Tehát, a keresést a budapest csajok címkefelhője, a szexpartner címkék nagyon meg tudják könnyíteni. De, ha te nem vagy ennek híve, nyugodtan használhatod az oldal tetején elhelyezkedő szűrősávokat is. Ez úgy működik, hogy kiválasztasz egy kategóriát, majd pedig a szűrősávban leszűrsz egy további szexpartner alkategóriája. |