Itt is megtalálsz: rosszlanyok.hu

VirágVIP

Nyíregyháza

Telefon: +36/70-602-41-21

23 éves, 169 cm, 63 kg, 85 mell

Elérhetőségem:

  • hétfő: 10 - 18
  • kedd: 10 - 18
  • szerda: 10 - 18
  • csütörtök: 10 - 18
  • péntek: 10 - 18
  • szombat: -
  • vasárnap: -
V.I.P KEDVES TE:) Naponta maximum 2 vendéggel tudok találkozni, ezért az időm limitált. Kérlek, ha megoldható, legalább 1 nappal előre egyeztessünk időpontot. Tudom, hogy ez nem mindig kivitelezhető, ezért minimum az adott találkozó reggelén jelezz kérlek. Ha nem venném fel a telefont, írj nyugodtan SMS-t vagy Viberen is tudunk egyeztetni. A Vibert viszont kizárólag időpont-egyeztetésre használom, nem beszélgetésre. Köszönöm a megértést! ? ,,Ha nem villog a zöld ikon, akkor is kereshetsz. Ha ráérek, természetesen azonnal felveszem, vagy visszahívlak." Először is: igen, valóban én vagyok a képeken. :)Nem helyettesít senki, és nem fog meglepetés érni az ajtóban. Több tetoválásom is van, könnyen felismerhető vagyok. Örülök, hogy benéztél hozzám! :) Egy vidám, kedves, közvetlen és igényes nő vagyok, aki szeret jó hangulatban találkozni azokkal, akik szintén kulturáltak és tisztelettudóak.A lekezelő vagy bunkó viselkedés nálam nem fér bele. Mindig frissen, illatosan és jókedvűen várlak. Fontos számomra az ápoltság, a higiénia és az, hogy jól érezd magad velem töltött idő alatt.Amit a képeken látsz, a valóságban is pontosan azt kapod. Találkozás közben csak rád figyelek -- nincs telefonnyomkodás vagy kapkodás.Szeretem, ha kölcsönös a figyelem és a tisztelet. :) Kérlek számkijelzéssel hívj!Ha időpontot egyeztetünk, de mégsem tudsz jönni, időben jelezd felém. A megbízhatóság nálam fontos. Amit kérek tőled:Légy tiszta, igényes és normális stílusú. :)Én kedvesen állok hozzád, ezt várom vissza is. A fürdőszobában minden adott egy gyors felfrissüléshez: törölköző, tusfürdők, szájvíz és egyéb apróságok. :) Kérlek vedd figyelembe a határaimat és azt, amit nem vállalok.Óvszer nélküli aktus nincs, szájba finish nincs.Ha ezek ellenére ilyen kéréssel keresel meg, automatikusan tiltás lesz a vége. Ui.: Szeretek kedveskedni egy üdítővel vagy egy kis csokival is. :)Szerintem a jó hangulat és a figyelmesség fontos!! Az arcom nem azért van takarva, mert bármi szégyellnivaló lenne rajta. :) Sokáig arccal hirdettem, viszont az élet több területén is hátrányát éreztem ennek, ezért döntöttem úgy, hogy inkább nem mutatom teljesen. Remélem, ezt megérted és tiszteletben tartod. :) A TE VIRÁGOD ? ROMA SZÁRMAZÁSÚ FÉRFIAKAT NEM VÁROK!!!!!!! FELET SEM!!!!!!
Ilyen vagyok:Normál alkat, Borotvált punci, Hosszú, Barna haj, Zöld szem, Tetoválásom van, Piercingem van, Eredeti cici, Heteró, Szexpartner, SMS-re nem válaszolok, Ingyenes parkolás, Füstmentes lakás, Nem dohányzom, Légkondicionált lakás

Amit szeretek:

Hivatkozz a szexpartnerindex.hu-ra és a rosszlanyok.hu-ra és a lány szeretni fog!



Szexpartnerindex.hu szexpartner kereső

Most a Szexpartnerindex.hu főoldalán jársz, ahol biztos, hogy csak saját képpel szerepelnek a budapesti szexpartnerek és vidéki lányok. Zömében budapesti fotógaranciás szexpartner lista van az oldalon, de az ínyenceknek, kalandoroknak, vándoroknak ajánljuk a vidéki fotógaranciás szexpartner listát is, hogy körülnézzenek.

Szexpartnerindex.hu lányok

Itt a legszebb szexpartner csajokat találod meg. Nagyon könnyen tudsz szűrni is a megfelelő listákra. Például, ha a fiatal szexpartner csajokat keresed Budapesten, akkor a fiatal lányok listát kell kiválasztanod, akik fotógaranciás valódi képpel hirdetnek. Értelemszerűen, ha a popókedvelő budapesti csajokat keresed, akkor a popókedvelő menügombra kattints. Annyiféle választási lehetőség van, hogy biztosan könnyedén meg fogod találni a neked való legjobb szexpartnert. Ebben biztosak vagyunk.

Szexpartner címkefelhő

Ami még sokat fog segíteni neked a fotógaranciás szexpartner keresésben, az az oldal alján található szexpartner címkefelhő. Milyen szexpartner címkéket fogsz itt megtalálni? Kétféle kategóriában helyezkednek el a budapest csajok címkék a fotogarancia oldalon. A felső szexpartner címkefelhő városok neveit tartalmazza. Minél nagyobb és minél világosabb egy város neve, az azt jelenti, hogy annál több valódi szexpartnert fogsz találni ott. Amint látható, Budapest a legnagyobb címke, a budapesti csajok vannak legtöbben az oldalon. Ha te is budapesti vagy, érdemes a keresést itt kezdeni. Ahol még szintén elég sok szexpartner megfordul, az Győr, Pécs, Szeged, Kecskemét, Debrecen. Láthatod, hogy nem csak budapesti csajok, hanem az ország egész területén vannak szexpartnerek, akik szintén szexpartnert keresnek.
A másik szexpartner címkefelhőben azokat a vezérszavakat találod meg, melyeket a szexpartner keresők szeretnek. Ebben a szexpartner címkefelhőben más sokkal több a világos szöveg. Ez azt jelenti, hogy budapesti csajok és vidéki szexpartnerek egyaránt szeretik például a kézi levezetést, a masszázst, a natúr franciát, a vibrátoros játékot vagy a közös maszturbációt. És mindannyian valódi fotógaranciás képekkel hirdetnek. Tehát, a keresést a budapest csajok címkefelhője, a szexpartner címkék nagyon meg tudják könnyíteni. De, ha te nem vagy ennek híve, nyugodtan használhatod az oldal tetején elhelyezkedő szűrősávokat is. Ez úgy működik, hogy kiválasztasz egy kategóriát, majd pedig a szűrősávban leszűrsz egy további szexpartner alkategóriája.