Barbi_a_Kebelbari |
Budapest III. kerület |
|
Telefon: +36/20-492-53-00 |
|
35 éves, 175 cm, 75 kg, 120 mell
Elérhetőségem:
|
|
Üdvözöllek Lovagom! :)
Sokat töprengtem azon, mit is írjak ide.... Nem szeretnék elcsépelt kliséket, vagy pontokba szedett szabályrendszert egy bemutatkozás címén. Hiszen ez inkább arról szól, hogy megtudd, milyen is vagyok? Miért vagyok itt és mire számíthatsz, ha sikerül felkeltenem az érdeklődésed.
Azért vagyok itt, mert szeretek Nő lenni, és szeretem kiélvezni mindazt az élményt, amit egy Férfi társasága nyújthat. A szex számomra egy végtelenül izgalmas és megunhatatlan játék. Folyamatosan találni benne valami újdonságot, kihívást. Ahogy feltérképezzük egymás testét és figyeljük egymás apró mozzanatait, kísérletezünk az érzésekkel, miközben hullámokban önt el az az édes gyönyör, ami után sóvárgunk. Ez az az érzés, amit újra és újra át akarunk élni, amiből sosem elég.
Szóval, ha úgy döntesz, hogy felkeresel, akkor egy olyan partnert találsz a személyemben, aki őszintén értékeli a társaságod, és oda figyel Rád. Amennyiben Te is a minőségi együttlétet preferálod, érzékiséggel, szenvedéllyel, a végén akár egy kis masszázsos beszélgetéssel, akkor valószínűleg engem keresel.
Ha viszont a durvább pornós dolgokat kedveled, akkor egész biztosan nem én vagyok az eseted.
Köszönöm, hogy elolvastad a szösszenetem.
Legyen szép napod! :)
Barbi
Kérlek vedd figyelembe, hogy míg te az adatlapom alapján tudsz informálódni rólam, nekem erre az egyetlen lehetőségem az a telefonos kontaktusunk.
Megkérlek rá, hogy ha én néhány mondat után bizalmat szavazok neked, ne sérts meg olyan faragatlan módon, hogy nem érkezel meg a megbeszélt találkozóra. Ezt én semmilyen esetben nem tudom tolerálni, így a jövőben nem lesz lehetőségünk pótolni. |
|
Ilyen vagyok:Nőiesen telt alkat, Borotvált punci, Félhosszú, Szőke haj, Zöld szem, , Heteró, Szexpartner, , Könnyű parkolás, Füstmentes lakás, Nem dohányzom, |
|
Amit szeretek:
-
Francia óvszerrel
-
Natúr francia
-
Natúr francia végén szájba
-
Natúr francia végén testre
-
Natúr francia végén arcra
-
Mélytorok
-
Kényszerfrancia
-
Kölcsönös francia
-
Aktus (óvszerrel)
-
Ujjazás
-
Popó (mérettől függően) (ha megkérsz)
-
Csók (szimpátia alapján)
-
Kézi levezetés
-
Kebel szex
-
Közös maszturbáció
-
Popóizgatás férfiaknak nyelvvel (ha megkérsz)
-
Masszázs (klasszikus)
-
Csúszka masszázs (ha megkérsz)
-
Erotikus masszázs
|
|
Hivatkozz a szexpartnerindex.hu-ra és a rosszlanyok.hu-ra és a lány szeretni fog!
|
|
|
|
Szexpartnerindex.hu szexpartner kereső
Most a Szexpartnerindex.hu főoldalán jársz, ahol biztos, hogy csak saját képpel szerepelnek a budapesti szexpartnerek és vidéki lányok. Zömében budapesti fotógaranciás szexpartner lista van az oldalon, de az ínyenceknek, kalandoroknak, vándoroknak ajánljuk a vidéki fotógaranciás szexpartner listát is, hogy körülnézzenek.
Szexpartnerindex.hu lányok
Itt a legszebb szexpartner csajokat találod meg. Nagyon könnyen tudsz szűrni is a megfelelő listákra. Például, ha a fiatal szexpartner csajokat keresed Budapesten, akkor a fiatal lányok listát kell kiválasztanod, akik fotógaranciás valódi képpel hirdetnek. Értelemszerűen, ha a popókedvelő budapesti csajokat keresed, akkor a popókedvelő menügombra kattints. Annyiféle választási lehetőség van, hogy biztosan könnyedén meg fogod találni a neked való legjobb szexpartnert. Ebben biztosak vagyunk.
Szexpartner címkefelhő
Ami még sokat fog segíteni neked a fotógaranciás szexpartner keresésben, az az oldal alján található szexpartner címkefelhő. Milyen szexpartner címkéket fogsz itt megtalálni? Kétféle kategóriában helyezkednek el a budapest csajok címkék a fotogarancia oldalon. A felső szexpartner címkefelhő városok neveit tartalmazza. Minél nagyobb és minél világosabb egy város neve, az azt jelenti, hogy annál több valódi szexpartnert fogsz találni ott. Amint látható, Budapest a legnagyobb címke, a budapesti csajok vannak legtöbben az oldalon. Ha te is budapesti vagy, érdemes a keresést itt kezdeni. Ahol még szintén elég sok szexpartner megfordul, az Győr, Pécs, Szeged, Kecskemét, Debrecen. Láthatod, hogy nem csak budapesti csajok, hanem az ország egész területén vannak szexpartnerek, akik szintén szexpartnert keresnek. A másik szexpartner címkefelhőben azokat a vezérszavakat találod meg, melyeket a szexpartner keresők szeretnek. Ebben a szexpartner címkefelhőben más sokkal több a világos szöveg. Ez azt jelenti, hogy budapesti csajok és vidéki szexpartnerek egyaránt szeretik például a kézi levezetést, a masszázst, a natúr franciát, a vibrátoros játékot vagy a közös maszturbációt. És mindannyian valódi fotógaranciás képekkel hirdetnek. Tehát, a keresést a budapest csajok címkefelhője, a szexpartner címkék nagyon meg tudják könnyíteni. De, ha te nem vagy ennek híve, nyugodtan használhatod az oldal tetején elhelyezkedő szűrősávokat is. Ez úgy működik, hogy kiválasztasz egy kategóriát, majd pedig a szűrősávban leszűrsz egy további szexpartner alkategóriája. |